coś o mnie

 

Cześć, Jestem Marcin. Fotografuję. Zamiłowanie do fotografii odziedziczyłem po tacie. Kiedy byłem mały, zabierał mnie do ciemni pokazując proces wywoływania zdjęć. Czerwona żarówka zapadła głęboko w pamięci.

 

W czasie studiów w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Sandomierzu uczęszczałem na zajęcia fotografii analogowej gdzie wywołałem swoje pierwsze negatywy i wykonałem pierwsze odbitki. analog został ze mną do dziś. Uwielbiam czarno białe zdjęcia z dużym ziarnem.

 

Od 2012 roku fotografuję śluby. Nawet były jakieś osiągnięcia przez ten czas. W ostatnich latach wspomniano o mnie w abcslubu.pl - "Zdjęcia, które zachwycają" kilkakrotnie. Moje reportaże ślubne zostały opublikowane w blogu "Najpiękniejsze Polskie Śluby". Jedno moje zdjęcie zostało wybrane w rankingu 100 Najlepszych Fotografii Ślubnych. W 2019 i 2020 roku zostałem wyróżniony w konkursie fotografii ślubnej International Golden Heart Awards jako jedyny z Polski.

 

Chciałbym jeszcze może wspomnieć, że w 2019 zostałem przyjęty do wspaniałego grona fotografów w Związku Polskich Artystów Fotografików. Bycie członkiem ZPAF to coś bardzo ważnego dla mnie. Starczy tego chwalenia się bo nie lubię :)

 

Kiedy tylko mogę, idę w góry lub strzelam z łuku tradycyjnego. Ot i cała historyja.