Często mnie pytacie...

 

 

Jak pracujesz?

 

Staram się być mało widoczny tego dnia. Nie chciałbym Wam przeszkadzać w tak ważnych chwilach. Czasami niestety zmuszony jestem poprosić Was o przesunięcie się dwa kroki w lewo bo macie wielką gaśnicę nad głowami :D

 

 

Do you speak English?

 

Yes, I don't. :D

Tak, mówię płynnie w tym język. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego więc nie będzie problemu dogadać się z Waszymi gośćmi zza granicy.

Ile zdjęć dostaniemy?

 

Chyba najczęstsze pytanie w mailach i telefonach. Ilość zdjęć jaką oddaję jest różna. Z pewnością nie będzie ich mniej niż 300. Zazwyczaj jest od 400 do 500 obrobionych zdjęć, które moim zdaniem szczegółowo opowiadają ten dzień. Zdjęć może być więcej jeśli zdecydujecie się na krótką sesję tego dnia.

 

Kiedy i w jakiej formie otrzymamy zdjęcia?

 

Bardzo często zdjęcia gotowe są już po 2 tygodniach. Otrzymacie je na pendrivie w ładnym opakowaniu z fajnym gratisem ode mnie. W ofercie mam także przepiękne albumy, które warto zobaczyć na żywo. Myślę, że warto sobie sprezentować taki album. Będzie wam służył przez długie lata. Album to także idealny prezent dla waszych bliskich. Wzruszenia gwarantowane :)

Co więcej, polecam Wam drukowanie zdjęć. Zdjecia najlepiej ogląda się na papierze, w ręce, na ścianie. To także bardzo dobry backup zdjęć. Pendrive po jakimś czasie może przestać działać lub zmieni się technologia. Takie wspomnienia na papierze będziecie mieć na długie lata jeśli będą odpowiednio przechowywane. Przykład macie na zdjęciu. Piękne, skórzane etui na zdjęcia to coś w czym się ostatnio zakochałem. Sam tak przechowuje swoje wydruki.

 

więcej możecie zobaczyć tutaj

 

 

 

 

 

 

 

Czy zdjęcia będą gdzieś publikowane?

 

To czy zostaną opublikowane zależy tylko od was. Są osoby, które już na drugi dzień po ślubie piszą sms-a „wrzuć coś na insta :)”. Inni pilnują swojej prywatności w sieci i nie chcą się pokazywać. Szanuję. Nie ukrywam, że zgoda na publikację jest dla mnie ważna. Nawet mając taką zgodę zawsze pytam o wasze zdanie przed publikacją postu.

 

 

O której zaczynamy?

 

Zazwyczaj jestem u was na przygotowaniach, poprzez błogosławieństwo, ceremonię i przyjęcie. Ważne jest, że jestem dla was przez max 12 godzin.

 

 

Czy musimy spotkać się aby podpisać umowę?

 

Zapraszam was na spotkanie jeśli tylko jest taka możliwość. Super jest się poznać na żywo, porozmawiać i odpowiedzieć na wasze pytania osobiście.

Poznanie się bliżej jest szczególnie ważne jeśli marzy wam się swoboda w dniu ślubu i naturalność na zdjęciach.

Na spotkaniu zobaczycie moje zdjęcia na żywo i na papierze.

Jeśli mieszkamy daleko od siebie to możemy porozmawiać przez skype lub facetime a umowę podpisać mailowo.

 

Myślicie o sesji narzeczeńskiej ale wstydzicie się?

 

Nigdy nie byliście przed obiektywem?

 

Nie wiecie jak się do tego zabrać?

 

Spokojnie. Mam coś specjalnie dla Was.

 

Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które Wam pomogą.